Grupa Młodzieżowa 20+


 

Kościół to „miejsce” wzrostu człowieka, w latach, w mądrości i w łasce. Będąc o tym przekonani chcemy w grupie młodzieży od 20 do 40 roku życia – studiującej, pracującej, stanu wolnego, ale i małżeństw – spotkać się, aby wzrastać w wierze (poznawać coraz lepiej naszą wiarę) oraz tworzyć WSPÓLNOTĘ.

Elementarz Wiary dla początkujących, zaawansowanych i dojrzałych

Cykl spotkań, których tematyka dotyczy podstawowych prawd i spraw związanych z naszą wiarą
i życiem. Każde spotkanie rozpoczyna krótkie przypomnienie (prezentacja) tematu. Następnie rozmowa pogłębiająca - pytania, dyskusja etc.
Kawa, herbata gratis :)

Daty i tematy:

- 28 lutego Poznaj mojego Tatę. Bóg przychodzi do człowieka – Boże Objawienie.
- 14 marca Podaj dalej! Przekazywanie Objawienia – Pismo Święte i Tradycja
- 28 marca Listy do M[nie] Pismo Święte
- 11 kwietnia Granica? Czym jest wiara?
- 25 kwietnia Spotkanie świąteczne 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Benedykta w Tychach, siedziba: Tychy, Nałkowskiej 19.