16

Intencje Mszalne

Niedziela, 26 marca 2023
– V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8:00

Za ++ rodziców Mariannę i Jana Brzostowskich, ++ rodziców chrzestnych i ++ z rodziny Stelmaszyńskich z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
9:30

Za + Bronisławę Pudełko z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
11:00

Za + mamę Ernę Sznapka w 6 rocznicę śmierci i + tatę Henryka z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
12:30

ROCZEK: Zuzanna Gajda

15:30

GORZKIE ŻALE
16:00

Za + Czesława Kachniarza, ++ Irenę i Benedykta Kachniarz, ++ Krystynę i Henryka Limanek, ++ Krzysztofa oraz Jarosława Lenart z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
19:30

Za ++ Martę i Waltera Kowalskich z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

 

Poniedziałek, 27 marca 2023
- dzień powszedni
7:00

1. Za + Bronisławę Pudełko z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
2. Za + brata Józefa, jego ++ synów Macieja i Kamila, + siostrę Jadwigę i ++ rodziców z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
18:30

Za ++ Tamarę Martę Olesińską, Ewę Milanowicz i Bożenę Sobską z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba – od Barbary Bakłażec.

 

Wtorek, 28 marca 2023
- dzień powszedni
7:00

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Krystyny Pytlarz z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę św. Benedykta i Matki Najświętszej nad solenizantką i cała rodziną.
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza z ofiar składanych do skarbonki.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
18:30

1. Za + Bronisławę Pudełko z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Za + Aleksandra Fedynę we wspomnienie urodzin, ++ rodziców, ++ dziadków oraz ++ z rodzin Fedyna i Gondek z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.

 

Środa, 29 marca 2023
- dzień powszedni
7:00

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Marii Kosche z okazji 12 rocznicy urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę św. Benedykta i Matki Najświętszej nad solenizantką, rodzicami, rodzeństwem i bliskimi sercu.
2. Za + ++ rodziców Genowefę i Stanisława Zając, brata Stanisława, wnuka Dariusza oraz ++ z rodziny z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:30

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Edyty Gociek z okazji 50 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego potrzebne w życiu, łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką i cała rodziną.
2. Za + Czesława Przybysz z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba – od rodziny Surdyka.

 

Czwartek, 30 marca 2023
- dzień powszedni
7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza z ofiar składanych do skarbonki.
17.00
ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY
18:00

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18:30

1. Za + Julię Chudecką w 1 rocznicę śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
2. Za + Mariana Kwiatkowskiego w 15 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Dudków, Sałaciaków i Kwiatkowskich z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.


Piątek, 31 marca 2023
- dzień powszedni
7:00

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Elżbietę Szoblik z okazji 65 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego potrzebne w życiu, łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką – od Żywego Różańca.
2. Za ++ rodziców Genowefę i Tadeusza Sijka oraz Genowefę i Mieczysława Gromny z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
Po Mszy

DROGA KRZYŻOWA Z KAZANIEM PASYJNYM
16:30

DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI.
17:30

DROGA KRZYŻOWA Z KAZANIEM PASYJNYM
18:30

Za + Annę Kardaś w 29 rocznicę śmierci, za ++ z rodzin Kardaś, Rutkowski i Sitko z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.

 

Sobota, 1 kwietnia 2023
– dzień powszedni
7:00

1. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata.
2. W intencji członków Wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin z prośbą o potrzebne błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.
17:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Heleny Drabik z okazji 70 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego potrzebne w życiu, łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką i cała rodziną.


Niedziela, 2 kwietnia 2023
– NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
8:00

Za + Andrzeja Busztę z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba – od żony i syna.
9:30

Za + męża Andrzeja Maciejewskiego z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
11:00

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Teresy i Leszka Prałat z okazji 45 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego potrzebne w życiu, łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami i cała rodziną.
12:30

CHRZEST: Maksym Setla

15:30

GORZKIE ŻALE
16:00

Za + Genowefę Jastrzębską z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
19:30

Za ++ Martę i Waltera Kowalskich z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Benedykta w Tychach, siedziba: Tychy, Nałkowskiej 19.