Intencje Mszalne

Niedziela, 17 stycznia 2021
– II NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza z ofiar składanych do skarbonki.
9:30

Za ++ rodziców Mariannę i Andrzeja Bukryj, Stanisławę i Jana Ignaczak oraz ++ z rodzin Bukryjów i Ignaczaków z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
11:00

W intencji mieszkańców bloków przy ul. Nałkowskiej 3, 5, 7, 9, 11 z prośbą o potrzebne w codziennym życiu błogosławieństwo Boże.
12:30

W intencji mieszkańców bloków przy ul. Nałkowskiej 4, 4a, 4b, 6a z prośbą o potrzebne w codziennym życiu błogosławieństwo Boże.
15:30

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE
16:00

Za + elżbietankę - siostrę Celinę Liszka z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
19:30

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Pawła Dudy z okazji 16 rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego potrzebne w nauce i opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantem, jego rodzicami i bliskimi.


Poniedziałek, 18 stycznia 2021
- dzień powszedni
7:00

1. Za + Jerzegp Orszulika w 1 rocznicę śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
2. Za + Stanisława Henszke z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba – od szwagierki Teresy z mężem Janem.
18:30

1. Za + tatę Aleksandra, mamę Franciszkę, brata Aleksandra i siostrzeńca Jarosława z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
2. Za + Danutę Węgrzynek w 3 rocznicę śmierci śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.


Wtorek, 19 stycznia 2021
- wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa
7:00

1. Za wstawiennictwem Świętej Rodziny o dobry wybór małżonki.
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza z ofiar składanych do skarbonki.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18:30
1. W intencji mieszkańców bloku przy ul. Nałkowskiej 13,15,17 z prośbą o potrzebne w codziennym życiu błogosławieństwo Boże.
2. Za ++ z rodzin Baron, Kowalski i Rimpler oraz dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o Boże miłosierdzie i dar nieba – od Krystyny Baron.


Środa, 20 stycznia 2021
- dzień powszedni
7:00

1. Za + Agnieszkę Szklorz z okazji wspomnienia urodzin z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza z ofiar składanych do skarbonki.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:30

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Teresy Augustyniak z okazji 75 rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką – od Żywego Różańca.
2. Za ++ dziadków Teresę i Józefa Budner z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.


Czwartek, 21 stycznia 2021
- wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.
7:00

1. W intencji naszych babć w Dniu Babci z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę św. Anny.
2. Za nasze + babcie z prośbą o łaskę zbawienia.
17:30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
18:00

RÓZANIEC W INTENCJI KAPLANÓW I O NOWE POWOŁANIA
18:30

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji córki Jowity z okazji kolejnej rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej nad solenizantką i całą rodziną.
2. Za + Annę Wideł w 2 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.


Piątek, 22 stycznia 2021
- dzień powszedni
7:00

1. W intencji naszych dziadków w Dniu Dziadka z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.
2. Za naszych + dziadków z prośbą o łaskę zbawienia.
18:30

1. Za + męża Mariana Rumińskiego w kolejną rocznicę śmierci i + brata Macieja Jureczkę w kolejną rocznicę śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Za ++ z rodzin Baron, Kowalski i Rimpler oraz dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia – od Krystyny Baron.

3. Za Stanisława Lament w 30 dzień po smierci z prosbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.


Sobota, 23 stycznia 2021
– dzień powszedni
7:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Jana Łomnickiego z okazji 70 rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej nad solenizantem i całą rodziną – od brata Józefa, Krystyny i Marcina z rodziną.
17:00

1. Za ++ rodziców Anielę i Stanisława Brodackich w kolejne rocznice śmierci oraz za ++ z rodziny z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Za + Stanisława Henszke z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od Tadeusza i Aleksandry Musiał z córką.


Niedziela, 25 stycznia 2021
– III NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00

Za + męża Czesława Krupę w 3 rocznicę śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
9:30

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Józefa Miedzaka z okazji 80 rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej nad solenizantem i bliskimi sercu.
11:00

Za + Zofię Kwiatkowską w 5 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodzin Kwiatkowskich i Dudków z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
12:30

W intencji mieszkańców bloków przy ul. al. Piłsudskiego 9, 11, 13, 15, 17, 17a z prośbą o potrzebne w codziennym życiu błogosławieństwo Boże.
15:30

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE
16:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Józefy Niemczyk z okazji 70 rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Józefa nad solenizantką, mężem i dziećmi z rodzinami.
19:30

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Marcina Sitka z okazji 40 rocznicy urodzin oraz w intencji jego mamy Hanny Sitek z okazji kolejnej rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego potrzebne w nauce i opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantami i całą rodziną.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Benedykta w Tychach, siedziba: Tychy, Nałkowskiej 19.