Ogłoszenia Duszpasterskie

W TYM TYGODNIU ZMARLI PARAFIANIE: 

 

KRZYSZTOF GRUSZCZYŃSKI, lat 67 z ul. Z.Nałkowskiej 21;

pogrzeb we wtorek - o godz. 11.30 różaniec, o godz. 12.00 Msza Święta.

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

09.06.2024r.

 

 •  Dzisiaj obchodzimy X Niedzielę Zwykła w roku liturgicznym. Kolekta jest przeznaczona na utrzymanie Wydziału Teologicznego – Bóg zapłać za każdą ofiarę.
 • Zapraszamy do udziału w dzisiejszym nabożeństwie czerwcowym godzinie 15.30.
 • We wtorek o godzinie 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 • W środę o godzinie 18.00 nabożeństwo ku czci Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 • W środę o godzinie 17.00 w Ośrodku Benedictus odbędzie się spotkanie przed wyjazdem dzieci na kolonie – obecność obowiązkowa.
 • W CZWARTEK zapraszamy ósmoklasistów i uczniów Szkoły Podstawowej na Mszę dziękczynną za kończący się rok szkolny - godzina 16.30. Po Mszy ósmoklasistów zapraszamy do pomieszczeń pod kościołem na rozdanie świadectw i zaświadczeń o bierzmowaniu… i nie tylko…
 • W tym tygodniu, w czwartek adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpoczniemy godzinie 17.30. Ponieważ jest to 13sty dzień miesiąca, dlatego o godzinie 18.30 rozpoczniemy nabożeństwo fatimskie. Po zakończeniu nabożeństwa zostanie odprawiona Msza Święta w intencji i w intencjach wszystkich obecnych na tej Mszy – zapraszamy.
 • W piątek o godzinie 19.30 w pomieszczeniach pod kościołem odbędzie się spotkanie przed pielgrzymką do Meksyku. Będzie otwarte wejście od parkingu.
 • Wspólnota Bractwa Szkaplerznego organizuje wyjazd XXV pielgrzymkę do Stryszawy-Siwcówki, do Sługi Bożej Kunegundy Siwiec. Wyjazd odbędzie się 29 czerwca o godzinie 7.00 z parkingu przy kościele. Koszt 50zł, zapisy w kancelarii do 25 czerwca.
 • Za tydzień kolekta specjalna na dalsze prace prowadzone w kościele.
 • Informujemy, że ks. Krzysztof Stala dekretem abpa Adriana zostaje z końcem sierpnia przeniesiony do posługi w tyskiej parafii św. Marii Magdaleny, a do naszej wspólnoty został skierowany ks. Tomasz Farbotko – dotychczas posługiwał w chorzowskiej parafii Dobrego Pasterza. 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Benedykta w Tychach, siedziba: Tychy, Nałkowskiej 19.