Intencje Mszalne

Niedziela, 14 kwietnia 2024
– III NIEDZIELA WIELKANOCY
8:00

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Jana i Teresy Musiał z okazji 55 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami i cała rodziną.
9:30

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji wnuczki Antoniny Bielawskiej z okazji 9 urodzin, wnuczki Nataszy Bielawskiej z okazji 17 rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i Anioła Stróża nad solenizantkami i cała rodziną.
11:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Jadwigi Marskiej z okazji 75 rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką i cała rodziną.
12:30

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Józefa Niemczyka z okazji 75 rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantem i cała rodziną.
15:30

NIESZPORY NIEDZIELNE
16:00

Za + mamę Teresę Watoła w 1 rocznicę śmierci i + ojca waltera z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
19:30

Za + męża Zbigniewa Woźnego w kolejną rocznicę śmierci oraz + tatę Jana Kowalczyka z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.


Poniedziałek, 15 kwietnia 2024
– dzień powszedni
7:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Stanisławy Orszulik z prośbą o potrzebne błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta.
18:30

1. Za + Różę Mieszczanin w kolejną rocznicę śmierci oraz ++ teściów Marię i Karola Nowok oraz dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Za + Tadeusza Janaka we wspomnienie urodzin oraz + Józefa Musiała z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.


Wtorek, 16 kwietnia 2024
– dzień powszedni
7:00

Za + Gabrielę Kozyra z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od pracowników SERTOP’u.
18:00

NABOŻEŃŚTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18:30

1. Za + Józefa Banasia w 4 rocznicę śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Za + Ryszarda Kruczyńskiego w 17 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, Zięcia Lucjana w 3 rocznicę śmierci i ++ zpokrewieństwa z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.


Środa, 17 kwietnia 2024
– dzień powszedni
7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza z ofiar składanych do skarbonki.
18:00

NABOŻEŃSTWO KU CZCI MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:30

1. Za + mamę Irenę Grządziel w 7 rocznicę śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Za + Eugeniusza Michniewicza w 8 rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców i ++ z rodziny i + Karolinę w 1 rocznicę śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.

 

Czwartek, 18 kwietnia 2024
– dzień powszedni
7:00

Za + Hildegardę Karkoszka we wspomnienie urodzin z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
17:00

ADORACJA NAJŚWIĘSZEGO SAKRAMENTU W CISZY;
17:50

RÓŻANIEC W INTENCJI KAPŁANÓW.
18:30

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Marii Kosma z okazji kolejnej rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką i bliskimi sercu
2. Za + męża Leona Żurek w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców Helenę i Augustyna z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
3. Za + żonę Teresę Rafałowską we wspomnienie urodzin z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.


Piątek, 19 kwietnia 2024
– dzień powszedni
7:00

Za + męża Jarosława Wiculskiego w 4 rocznicę śmierci, jego ++ rodziców i ++ z rodziny z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
18:30

1. Za + tatę Jerzego Kierskiego w 1 rocznicę śmierci i + mamę Elżbietę oraz ++ dziadków z obu stron z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Rezerwacja JAFERNIK


Sobota, 20 kwietnia 2024
– dzień powszedni
7:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji żony Ewy Rosołek z okazji kolejnej rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką i całą rodziną
17.00

1. Za + Czesława Buniewicza we wspomnienie urodzin oraz za ++ z rodziny z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Za + Michała Stachowiaka z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od sąsiadów z ul. Nałkowskiej 9.


Niedziela, 21 kwietnia 2024
– IV NIEDZIELA WIELKANOCY – DOBREGO PASTERZA
8:00

Za ++ rodziców Genowefę i Jana Wierzbickich z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
9:30

Za + Grzegorza Szymczuka z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od żony i dzieci.
11:00

W intencji Parafian o potrzebne błogosławieństwo Boże.
12:30

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Eugeniusza i Bożeny Mielczarek z okazji 50 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami i całą rodziną.
15:30

NIESZPORY NIEDZIELNE
16:00

Za + Stanisława Wojdałę w 20 rocznicę śmierci i jego + żonę Mariannę z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
19:30

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Anieli i Tomasza Kochmańśkich z okazji 20 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami i całą rodziną.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Benedykta w Tychach, siedziba: Tychy, Nałkowskiej 19.