Intencje Mszalne

 

Niedziela, 14 sierpnia 2022
– XX NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00

Za + żonę Krystynę Kudela w 3 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
9:30

Za + żonę Irenę Strojecką w kolejną rocznicę śmierci i ++ rodziców z obu stron z prośbą o Boże miłosierdzie i łaskę zbawienia.
11:00

Dziękczynna za otrzymane łaski w intencji Leona Matrasa z okazji 1 rocznicy urodzin, w intencji jego mamy Marty z okazji 30 rocznicy urodzin oraz w intencji Marty i Marcina z okazji 5 rocznicy ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, o łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej nad cała rodziną.
12:30

CHRZEST: Filip Leon Pankowska, Amelia Barbara Kachniarz,
Wiktoria Monika Lewandowska
15:30

NIESZPORY NIEDZIELNE
16:00

Za + mamę Jolantę Kijas z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od córki z rodziną.
19:30

Za + Grzegorza Górnika we wspomnienie urodzin z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od sąsiadki Anny Skiba z rodziną.


Poniedziałek, 15 sierpnia 2022
– UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
8:00

Za + Genowefę Pisula z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba – od sąsiadów z ul. Orzeszkowej 13.
9:30

Za ++ Stanisławę i Jana Ignaczak, ++ Mariannę i Andrzeja Bukryj oraz za ++ z rodziny Ignaczaków i Bukryjów z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
11:00

Za wstawiennictwem MB Uzdrowienia Chorych w intencji Marii o potrzebne łaski, szczególnie łąskę zdrowia.
12:30

Za wstawiennictwem św. Benedykta w intencji Parafian i uczestniczących w Mszy o potrzebne błogosławieństwo Boże w życiu.
15:30

NIESZPORY NIEDZIELNE
16:00

Za + Marię Bulanda z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od męża i dzieci.
19:30

Za + Czesława Przybysz z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od Bialskiego Klubu Sportowego S.A..

 

Wtorek, 16 sierpnia 2022
– dzień powszedni
7:00

Za ++ Katarzynę i Władysława Piekarskich oraz Bronisławę i Józefa Fijałkowskich z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18:30

1. Za + tatę Henryka Stojek w 25 rocznicę śmierci, mamę Władysławę Stojek, ++ dziadków Jana i Franciszkę Stojek, Jana i Wiktorię Kruszec oraz + Michała Lubeckiego z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Za + żonę Renatę Sitko oraz za ++ rodziców Krystynę i Józefa Sitko z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.

 

Środa, 17 sierpnia 2022
- UROCZYSTOŚĆ ŚW. JACKA, patrona archidiecezji katowickiej
7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza z ofiar składanych do skarbonki.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:30
Za + męża Jerzego Orszulika, ++ teściów Wandę i Konrada Orszulik, + siostrę Irenę i szwagra Józefa z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.


Czwartek, 18 sierpnia 2022
- dzień powszedni
7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza z ofiar składanych do skarbonki
O GODZINIE 17,00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU,
O GODZINIE 18.00 RÓŻANIEC W INTENCJI KAPŁANÓW
18:30
1. Za + męża Bogdana Godlewskiego w 5 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, za ++ z rodziny Wysockich z Tykocina oraz za + siostrę Halinę Czaplicką w 2 rocznicę śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.

2. Za + ojca Stefana Cieślikiewicza we wspomnienie urodzin z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od syna Jarosława z rodziną.

 

Piątek, 19 sierpnia 2022
- dzień powszedni
7:00

Za ++ rodziców Barbarę i Kazimierza Humińskich oraz za ++ z rodzin Humińskich i Woźniaków z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
18:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące – o Boże miłosierdzie i radość nieba.

 

Sobota, 20 sierpnia 2022
- wspomnienie św. Bernarda, opata i dK
7:00


17:00

Za + Kazimierza Wysockiego w 30 dzień po śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.

 

Niedziela, 21 sierpnia 2022
– XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Andrzeja Rosołka z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, o łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej nad solenizantem i cała rodziną.
9:30

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Dominika Bielawskiego z okazji 18 rocznicy urodzin, w intencji Nataszy Bielawskiej z okazji 15 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, o łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej nad solenizantami, rodzicami i rodzicami chrzestnymi – od babci Anny i dziadka Romana.
11:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Amelii Kuta z okazji 18 rocznicy urodzin oraz w intencji jej siostry Agaty z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, o łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej nad solenizantkami, nad rodzicami i bliskimi sercu.
12:30

CHRZEST: Oliwier Mariusz Kmieć
15:30

NIESZPORY NIEDZIELNE
16:00

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Bogusławy i Ryszarda Podgórnych z okazji 50 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, o łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej nad jubilatami i całą rodziną.
19:30

Za + Danutę Galińską w 4 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodzin z obu stron z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Benedykta w Tychach, siedziba: Tychy, Nałkowskiej 19.