28

Intencje Mszalne

Niedziela, 4 czerwca 2023
– UROCZYSTOŚĆ NJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
8:00

Za wstawiennictwem św. Benedykta w intencji Parafian o potrzebne błogosławieństwo Boże i pomnożenie wiary.
9:30

Za ++ Czesławę i Władysława Siuzdak z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
11:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Marka Greli z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantem i bliskimi sercu.
12:30

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Sylwii i Krzysztofa Świtała z okazji 10 rocznicy ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami oraz ich dziećmi Adrianem i Mileną.
15:30

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE
16:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Heleny Toborek z okazji 75 rocznicy urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką i całą rodziną.
19:30

Za + Julię Chylińską – Adamską w 10 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

 

Poniedziałek, 5 czerwca 2023
– wspomnienie św. Bonifacego, bpa i męcz.
7:00

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Heleny Toborek z okazji 75 rocznicy urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką – od I Róży Różańcowej.
2. Za + Tadeusza Józefek z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba – od Henryki z rodziną.
18:30

1. W INTENCJI OJCZYZNY
2. Za + Waleriana Bilewicza z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba – od rodziny.

 

Wtorek, 6 czerwca 2023
– dzień powszedni
7:00

1. Za + kard. Stanisława Nagy’ego i + ks. Franciszka Nagy’ego z prośbą o Boże miłosierdzie i dar zbawienia.
2. Za + Jerzego Charmela w kolejną rocznicę śmierci i za jego + mamę Karolinę Charmel z prośbą o Boże miłosierdzie i dar zbawienia.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18:30

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Mateusza Sałaty z okazji 18 rocznicy urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego potrzebne w rozeznaniu drogi życiowej i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantem i bliskimi sercu.
2. Dziękczynna za wszelkie otrzymane błogosławieństwo Boże przez uczestników spotkań z okazji 5 rocznicy otwarcia Domu Zmartwychwstania Galilea u Anieli, z prośbą przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i św. Benedykta o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla całej Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea.

 

Środa, 7 czerwca 2023
– dzień powszedni
7:00

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Stefanii Kaczmarczyk z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką i całą rodziną.
2. Za + babcię Elżbietę Jaromin, + dziadka Alojzego Jaromina oraz za + brata Jacka Wojtczaka z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:30

1. Za + Bożenę Szejner z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Za + Marię Tarnawską z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od siostry Stasi z rodziną.
3. Za + Teresę Wójcik w 30 dzień po śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.

 

Czwartek, 8 czerwca 2023
– UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
8:00

W intencji Wanessy, Miłosza i Malwiny i ich rodziców o potrzebne błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i łaskę wiary
9:30

1. MSZA PRZY OŁTARZU POLOWYM
Za wstawiennictwem św. Benedykta w intencji Parafian z prośbą o potrzebne w codziennym życiu błogosławieństwo Boże i zdrowie.
2. W intencji dzieci obchodzących pierwszą rocznicę przyjęcia Komunii Świętej oraz w intencji ich rodziców, z prośbą o potrzebne dary Ducha Świętego oraz dar wiary nadziei i miłości.
3. W intencji wszystkich dobrodziejów naszego kościoła, w intencji budowniczych i osób obecnie angażujących się w kościele z prośbą o potrzebne błogosławieństwo Boże.
11:00

Za ++ rodziców Elżbietę i Jerzego Kierskich z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
12:30

Za + Joannę Jarawka z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba – od koleżanek z pracy.
15:00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY
16:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Krystyny Siwek z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką i całą rodziną.
19:30

Za + męża Józefa Kiełbaskę w 6 rocznicę śmierci, za ++ rodziców z obu stron i rodzeństwo oraz za ++ szwagrów Konstantego, Bronisława i Kazimierza z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

 

Piątek, 9 czerwca 2023
– dzień powszedni
7:00

Do miłosiernego Boga za wstawiennictwem Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych i świętych Patronów w intencji chrześniaka Mateusza z prośbą o łaskę wiary, o światło Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 NABOŻEŃSTWO W OKTAWIE BOŻEGO CIAŁA

18:30

1. Za ++ rodziców Mariannę i Zygmunta Pobłockich oraz za + siostrę Bożenę, bratową Elżbietę i brata Edmunda oraz za ++ z rodzin Pobłockich, Bartosiaków i Szurgotów z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.
2. Za + Seweryna Kulasa w 2 rocznicę śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość nieba.

 

Sobota, 10 czerwca 2023
– dzień powszedni
7:00

Za wstawiennictwem św. Rafała Kalinowskiego w intencji członków Bractwa Szkaplerznego i noszących Szkaplerz z prośbą o potrzebne błogosławieństwo Boże.

Po Mszy - NABOŻEŃSTWO W OKTAWIE BOŻEGO CIAŁA
17:00

1. Za + Jolantę Kinast w 4 rocznicę śmierci, jej + męża Mirosława, tatę Włodzimierza oraz za ++ z rodzin Kotomskich, Kinastów i Bączkowskich z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
2. Za + Ryszarda Podgórnego w 30 dzień po śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.


Niedziela, 11 czerwca 2023
– 10 NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00

Za ++ Dorotę, Walerię, Grzegorza i Alfreda Grzesica z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
9.30

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Janiny Sularz z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji wnuka Jakuba z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantami i cala rodziną.
11:00

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Moniki i Dariusza Pompa z okazji 20 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami ich synami Filipem i Adrianem oraz cała rodziną.
12:30

ROCZEK: Lena Psiuk
15:30

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
16:00

Rezerwacja ŚCIEPUK
19:30

Za + Julię Chylińską – Adamską w 10 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Benedykta w Tychach, siedziba: Tychy, Nałkowskiej 19.