Intencje Mszalne

Niedziela, 28 czerwca 2020
– XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00

Za + Zdzisławę Gacek w 11 rocznicę śmierci, ++ rodziców Władysława i Stanisławę Gacek oraz braci Eugeniusza i Czesława, ++ rodziców Donata i Stanisławę Józefowicz oraz + brata Krzysztofa i córkę Helenę o miłosierdzie Boże i radość zbawienia – od Marzeny i Mariana Gacek.
9:30

Za + tatę Zbigniewa z okazji Dnia Ojca oraz ++ dziadków Stanisława, Józefa i ++ z rodziny z prośbą o miłosierdzie Boże i wieczne szczęście.
11:00

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Wandy i Józefa Krześniak z okazji 50 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego, o dar zdrowia oraz opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami oraz bliskimi ich sercu.
12:30

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Wandy i Mieczysława Wieczorkiewicz z okazji 50 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego, o dar zdrowia oraz opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami oraz całą rodziną.

 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ROCZNEGO DZIECKA: Matylda Kluk


15:30

NIESZPORY NIEDZIELNE
16:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Marii Ramian z okazji 70 rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego, o dar zdrowia oraz opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką oraz dziećmi z rodzinami i wnuczką z rodziną.
19:30

Za + Helenę Kępka i + Krystynę Kudela z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.


Poniedziałek, 29 czerwca 2020
- UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
7:00

Za + Arkadiusza Wolaka w 12 rocznicę śmierci, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
18:30

1. Za + Piotra Kamińskiego we wspomnienie imienin, ++ dziadków Helenę i Stefana Kamińskich oraz Jadwigę i Antoniego Kamińskich z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
2. Za + Stefanię Włodarską z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od sąsiadów.


Wtorek, 30 czerwca 2020
- dzień powszedni
7:00

Za ++ rodziców Helenę i Pawła Herok w kolejne rocznice śmierci z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18:30

Za + ks. Andrzeja Filusia z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia – od rodziny Rosołek.


Środa, 1 lipca 2020
- dzień powszedni
7:00

Za + Stefanię Włodarską z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od sąsiadów.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

18:30

Dziękczynna za otrzymane łaski w intencji Haliny i Władysława Gucwa z okazji imienin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego, o dar zdrowia oraz opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantami i całą rodziną.


Czwartek, 2 lipca 2020
- dzień powszedni, I czwartek miesiąca
7:00

1. Dziękczynna za posługę kapłanów, z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego oraz o nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza z ofiar składanych do skarbonki.
17:00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY,
18.00

RÓŻANIEC W INTENCJI KAPŁANÓW.
18:30

Za + Stefanię Włodarską z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od sąsiadów.


Piątek, 3 lipca 2020
- święto św. Tomasza Apostoła, I piątek miesiąca
7:00

Za + Kazimierza Napiórkowskiego we wspomnienie urodzin z prośbą o Boże miłosierdzie i radość zbawienia – od żony i córek z rodzinami.
18:00

NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
18:30

1. W intencji czcicieli NSPJ i naszych rodzin z prośbą o potrzebne błogosławieństwo Boże o raz jedność i miłość w rodzinach.
2. Do Bożej Opatrzności o ulgę w cierpieniu i umocnienie w ciężkiej chorobie dla brata Jana Kamińskiego oraz łaskę zdrowia i sił dla jego żony Bogusławy – od siostry Krystyny.


Sobota, 4 lipca 2020
- dzień powszedni, I sobota miesiąca
7:00

1. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin z prośbą o potrzebne błogosławieństwo Boże.
2. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata.
17:00

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Agnieszki i Arkadiusza Pyka z okazji 20 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego oraz w intencji mamy Anny z okazji kolejnej rocznicy urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego, o dar zdrowia oraz opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami, solenizantką oraz całą rodziną.


Niedziela, 5 lipca 2020
– XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00

Za + ks. Andrzeja Filusia z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia – od pracowników probostwa i kościoła.
9:30

Za + Genowefę Kowalską w 9 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i wieczne szczęście.
11:00

wolna intencja

(intencja za + ks. Andrzeja od Dzieci Maryi została przesnięta na czas po wakacjach)
12:30

Za wstawiennictwem św. Benedykta w intencji parafian o potrzebne błogosławieństwo Boże.
15:30

NIESZPORY NIEDZIELNE
16:00

Za + Kazimierza Napiórkowskiego z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba – od Krystyny i Justyny Szczudlik z Przasnysza
19:30

Rezerwacja PIETRASZEK

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Benedykta w Tychach, siedziba: Tychy, Nałkowskiej 19.