Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.10.2019 r.

 

  • Dzisiaj obchodzimy XXVIII Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Dzisiaj po Mszach będą zbierane ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, natomiast kolekta będzie przeznaczona na misje – Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  • W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy czas Misji Świętych – witamy pośród nas ks. dra prałata Andrzeja Suchonia i ks. dra Roberta Kaczmarka, którzy do przyszłej niedzieli będą głosić Słowo Boże.
  • Przezywamy obecnie różańcowy miesiąc październik, dlatego zapraszamy w tym czasie na nabożeństwa różańcowe – dzisiaj, w niedzielę o godzinie 18.45, od poniedziałku do do przyszłej niedzieli o godzinie 7.30. Każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą jest okazja do adorowania Najświętszego Sakramentu i w tym czasie do przystąpienia do spowiedzi misyjnej.
  • W czasie Misji Świętych poranna Msza Święta od poniedziałku do soboty będzie odprawiana o godzinie 8.00 – nie będzie Mszy o godzinie 7.00. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy chrzcielnej o godzinie 12.30.
  • Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o godzinie 16.30 – ta najbliższa będzie odprawiona w intencji tych dzieci, które urodziły się w październiku. Zapraszamy i solenizantów i ich bliskich. W czasie Mszy szkolnej będzie głoszona nauka misyjna dla dzieci, dlatego zapraszamy na nią wszystkich uczniów szkoły podstawowej do klasy V włącznie.
  • Plan Misji jest zamieszczony w gablotce i na stronie internetowej parafii w osobnej zakładce.
  • Jutro obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, polecajmy w modlitwie Bogu naszych nauczycieli.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Benedykta w Tychach, siedziba: Tychy, Nałkowskiej 19.