27

Intencje Mszalne

Niedziela, 19 maja 2019
– V NIEDZIELA WIELKANOCNA
8:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji wnuka Pawła Szwalgin z okazji 10 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i Anioła Stróża nad solenizantem i cała rodziną.
9:30

Za + Ryszarda Adamowicza w 2 rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców, teściów, braci i siostry z obu stron i + szwagra Józefa z prośbą o miłosierdzie Boże i dar nieba.
11:00

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Ireny i Jana Wójcik z okazji 50 rocznicy zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad jubilatami i ich dziećmi z rodzinami.
15:30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE
16:00

Za + Henryka Rogalskiego z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba – od lokatorów z al. Piłsudskiego 13 i 15.
19:30

Za + Stanisława Szewczyka z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

 

Poniedziałek, 20 maja 2019
- dzień powszedni
7:00

1. Za + Wandę Motyka z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba – od koleżanek córki, Bożeny i Stanisławy.
2. Za + Stanisława Szewczyka z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
18:

00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:30

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Urszuli Wiculskiej z okazji 70 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, o dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką i jej rodziną.
2. Za ++ mamę Mariannę, mamę Józefę, ojca Władysława i siostrę Józefę Sternak z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

 

Wtorek, 21 maja 2019
- wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapł. i męcz.
7:00

1. Za + Stanisława Szewczyka z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
2. Za ++ rodziców Mariannę i Mariana, rodzeństwo Krystynę, Andrzeja, Józefa i Jana z prośbą z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
17:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu,
o godz. 18.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE.
18:30

1. Za + teścia Stefana Malinowskiego, ++ z rodziny Malinowski oraz + ojca Feliksa z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
2. Za ++ Stanisławę Podgórny, Marię i Józefa Krzyśków, Bronisława i Stanisławę Podgórny z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

 

Środa, 22 maja 2019
- dzień powszedni
7:00

1. Za ++ pielgrzymów do Kalwarii Zebrzydowskiej z prośbą o miłosierdzie Boże i radość życia wiecznego.
2. Za + Stanisława Szewczyka z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
18:00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:30

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Urszuli Wiculskiej z okazji 70 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, o dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką – od Żywego Różańca.
2. Za + Jana Węgrzynek w 28 rocznicę śmierci oraz + Grzegorza Węgrzynek w 3 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

 

Czwartek, 23 maja 2019
- dzień powszedni
7:00

Za + Stanisława Szewczyka z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
18:00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:30

1. Za + Iwonę Klaja we wspomnienie imienin z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba – od rodziców i brata.
2. Za + Janinę Bąk w rocznicę śmierci, + Wiesława Bąk i Zofię Studniarz z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.
3. Za + Krystynę i Józefa Sitko oraz + Renatę Sitko z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

 

Piątek, 24 maja 2019
– NMP Wspomożycielki Wiernych
7:00

1. Za ++ Romana, Weronikę i Jana Toborek z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.
2. Za + Stanisława Szewczyka z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
16:30

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Joanny Pytlarz z okazji imienin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i dar zdrowia, o dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką.

2. Za + katechetkę Aleksandrę Miler w 1 rocznicę śmierci,z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
18:00

NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:30

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Andrzeja Rafy z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz wnuczki Kingi z okazji 9 urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, o dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantami i cała rodziną.
2. Za + Krystynę Geisler w 1 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

 

Sobota, 25 maja 2018
- dzień powszedni
7:00

1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji wnuczki Kingi z okazji 9 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, o dary Ducha Świętego oraz o opiekę Anioła Stróża, Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantką, rodzicami i dziadkami.
2. Za + Stanisława Szewczyka z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
13:00

Ślub: Adam Bejma – Aleksandra Marszałek
14:00

Msza Święta dziękczynna w intencji członków Bractwa Szkaplerznego i ich rodzin z okazji 15 rocznicy istnienia Bractwa w naszej parafii.
16:30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17:00

1. CHRZEST: Natalia Podrygała
2. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Renaty Kozioł z okazji 50 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, o dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad jubilatką i jej rodziną.

 

Niedziela, 26 maja 2019
– VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
8:00

Za + Stanisława Szewczyka z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
9:30

Za + syna Leszka Bomskiego w 5 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i dar nieba.
11:00

DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANE DOBRO Z OKAZJI DNIA MATKI W INTENCJI WSZYSTKICH MATEK Z PROŚBĄ O DAR ZDROWIA I POTRZEBNE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE ORAZ DAR ZBAWIENIA DLA ZMARŁYCH MATEK.
15:30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE
16:00

Za + mamę Elżbietę Tymek i + mamę Irenę Modrzik z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.
19:30

Za ++ rodziców Gertrudę i Pawła Zawadzkich, brata Piotra Zawadzkiego, Andrzeja Wiczyńskiego oraz Gertrudę i Norberta Herman z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Benedykta w Tychach, siedziba: Tychy, Nałkowskiej 19.